Akgün Group bünyesinde yer alan Akgün Reklam, 2002 yılında İkitelli İstanbul adresinde Açık Hava ve İç Mekan Reklamcılığı alanında faaliyetine başlamış, bugün Avcılar – İstanbul’da 10.000 m2 kapalı alana sahip modern üretim tesisinde 275 deneyimli personeli ve 15 montaj ekibiyle, seçkin kurumsal müşterilerine hizmet vermektedir.
Firmaların görsel bilinirliğini, marka değerini & satış potansiyellerini artırıcı reklam materyallerini, doğru yerde ve en uygun sunumda konumlandırmaları için hizmet veren Akgün Reklam, bu hizmeti farklılık yaratan, hızlı, kaliteli ve ekonomik çözümler üreterek sağlamaktadır.

Akgün Reklam kendi sektöründe Türkiye’nin lider firması olma hedefiyle “Adım adım, iz bırakarak, hep ileriye.” prensibi ile her geçen gün hızlı bir ivme ile büyümeye devam etmektedir.
Müşterilerine, Kurumsal Mağaza Uygulamaları, Kurumsal Kimlik Uygulamaları, Akaryakıt İstasyonu İnşası ve Giydirmesi, Araç ve Bina Giydirme işlemleri, Cephe & Çatı Panoları, Yol Panoları, Totem Anıt Panolar, Şehir Mobilyaları ve Yönlendirme Panoları konularında, Tasarım, İmalat, Montaj ve Satış Sonrası Hizmet süreçlerinde çözüm ortaklığı sağlamaktadır.

 

Açık Hava ve İç Mekan Reklamcılığı’nın genç fakat iddialı firması olan Akgün Reklam akaryakıt, elektronik, telekomünikasyon, bankacılık, otomotiv, alışveriş merkezleri, perakende mağazalar zinciri alanlarında lider firmalara hizmet vermektedir. MEDIA MARKT SATURN, SAMSUNG, PRAKTIKER, JOTUN, POLİSAN, EXXON MOBIL, PHILIPS MORRIS, VODAFONE, TÜRK TELEKOM, NOVARTIS, ETI, ULKER, DİVAN, PETROL OFİSİ, OPET, TÜRKİYE PETROLLERİ, TURKUAZ PETROL, KADOIL, ENERGY PETROL, USPET, TURKCELL, WESTERUNION, INGBANK, TEKSTILBANK, ANADOLU BANK gibi şirketlerin çözüm ortağı olmanın haklı gururunu yaşamaktadır.

Yurt Dışı
Yurt dışındaki faaliyetlerini artırarak devam ettirme hedefinde olan Akgün Reklam, 2004 yılında Bulgaristan’ın başkenti Sofya’da ilk yurt dışı ofisini Akgün Reklam O.D.D. adı altında açmıştır.
Akgün Reklam yurt dışında, PETROL, FLORENCE PETROL, NERİ OIL, B&G STORE, HOLİDAY INN SOFIA, EXXON MOBİL, PRAKTİKER gibi güçlü firmaların çözüm ortağı olmayı başarmıştır.